Bez „lex voucher“ by došlo k velkému množství úpadků cestovek a podnikatelé v cestovním ruchu by nepřežili

19.08.2022 Placené Rozhovor

Hovoříme s prezidentem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) Ing. Romanem Škrabánkem

LÉTO BUDIŽ POCHVÁLENO – PRO CESTOVATELE I PRO CESTOVNÍ KANCELÁŘE. TEDY POKUD OVŠEM SVĚT ZROVNA NEMARODÍ NEBO SE NĚKDE NEVÁLČÍ. TO PAK HROZÍ KRACHY. NÁMĚT NAŠEHO SRPNOVÉHO ČÍSLA PROSTĚ NEMŮŽE BÝT JINÝ, NEŽ TYPICKY LETNÍ: DOVOLENKY. PROTOŽE BEZ ODPOČÍVÁNÍ (AŤ JIŽ AKTIVNÍ FORMOU NĚKDE V DŽUNGLI NEBO NA HORÁCH, ČI VÁLENÍM U MOŘE NEBO TŘEBA U TETY NA MÁCHÁČI) SI ŽIVOT NEDOKÁŽE PŘEDSTAVIT ASI NIKDO Z NÁS.
POSLEDNÍ DVA A PŮL ROKU JSOU VŠAK PRO SEGMENT PODNIKÁNÍ V CESTOVNÍM RUCHU A NA NĚM PŮSOBÍCÍCH CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ A AGENTUR JEMNĚ ŘEČENO „NELEHKÉ“ : NEJPRVE UZAVŘENÍ CELÉHO SVĚTA KVŮLI CHŘIPKOVÉMU VIRU, A NYNÍ BLOKÁDY ŠESTINY NAŠÍ PLANETY KVŮLI BOJŮM NA VÝCHODĚ. „ÚPLNÝ NÁVRAT TRHU CESTOVNÍHO RUCHU NA PŘEDPANDEMICKÁ ČÍSLA LZE CELOSVĚTOVĚ OČEKÁVAT NE DŘÍVE NEŽ V ROCE 2024,“ ŘÍKÁ PREZIDENT AČCKA ING. ROMAN ŠKRABÁNEK, PODLE KTERÉHO KRITICKOU SITUACI MNOHA ČESKÝCH CESTOVEK POMOHL DO ZNAČNÉ MÁRY ZACHRÁNIT VZNIK ZÁKONA „LEX VOUCHER“ NA JEHOŽ PŘÍPRAVĚ SE AČCKA AKTIVNĚ PODÍLELA.
Pro zobrazení zbývající části obsahu musíte být přihlášeni. . Nejste členem? Vytvořit účet

Tištěné
předplatné

1368

1 rok

MĚSÍČNÍK V TIŠTĚNÉ A ELEKTRONICKÉ VERZI
NEOMEZENÝ PŘÍSTUP K EXKLUZIVNÍMU ELEKTRONICKÉMU OBSAHU
PRO STUDENTY POSKYTUJEME SLEVU 50%

Elektronické
předplatné

960

1 rok

NEOMEZENÝ PŘÍSTUP K ELEKTRONICKÉMU OBSAHU KONKURSNÍCH NOVIN NA WEBU
PRO STUDENTY POSKYTUJEME SLEVU 50%

Reklama

Vycházejí elektronicky dvakrát měsíčně jako Newsletter a jednou měsíčně v tištěné podobě jako Bulletin. Vydává: COOPER PRESS, spol. s .r. o. Redakce: Čechyňská 419/14a, 602 00 Brno, e-mail: info@kn.czCEO: Dalibor Knotek, mobil: 602 789 839, e-mail: d.knotek@kn.czŠéfredaktor: Petr Blahuš, mobil: 608 301 966, e-mail: p.blahus@kn.czPR Manažer: Dorota Pleskačová, mobil: 778 465 676, e-mail: d.pleskacova@kn.cz, Grafická úprava: Dalibor Knotek Registr. značky: 03/97 OK Tiskne: Novatisk, a.s. Rozšiřují: International mail service, s.r.o. Distributor: Česká pošta, s. p. Podávání novinových zásilek povolila Česká pošta, s. p., Odštěpný závod Západní Čechy, ředitelství v Plzni, č. j. P2-222/98 ze dne 6. 11. 1998. Názory a stanoviska otištěné v těchto novinách nemusejí vždy odpovídat názorům a stanoviskům redakce. Vydavatel si vyhrazuje právo publikované materiály zveřejnit na internetu, adresa: www.kn.cz. MKČR e 12417. iSSN 1213-4023.

© 2023 Konkursní noviny | Design & realizace HD Production Brno | Zásady cookies